Дещо про нас

Ми хочемо показати дітям Божу любов через Біблійні розповіді. Створити середовище любові, де діти почуватимуться щасливо і зможуть зростати. Підготувати дітей як до школи так і до християнського дорослого життя. «Посмішка» створена для діток від 3 до 5 рочків у Львові.

Діти навчаються у малих групах, з індивідуальним підходом, де їх приймають та заохочують. Дітей готують до школи навчаючи їх букв, цифр та хорошого ставлення до ровесників. Щоразу діти вивчатимуть Біблійну історію. Також значну частину уроку займає навчання англійської мови, як частина підготовки дітей до школи та майбутньої професії.

Наша мета - знайти потаємний “ключик”, розкрити потенціал та розвинути здібності кожної дитини, адже всі ми індивідуальні. Зацікавити дитину Нам допомагають новітні ігрові методики, які сприяють засвоєнню потрібної інформації в невимушеній атмосфері.

Дещо про наші заняття

1.

Для розвитку дитини дуже важливо, щоб заняття були позитивно емоційно насичені та різноманітні по своєму змісту. У нашому садочку ми намагаємося зробити навчання максимально насиченим. На занятті малюк встигає поспівати, потанцювати, розвити логіку і мову, посидіти за столом, малюючи або конструюючи вироби, зробити зарядку, познайомитися з літерами й цифрами, зробити артикуляційну гімнастику й пограти в пальчикові ігри.Така різноманітність допомагає зробити заняття більш продуктивними. В майбутньому це приносить свої результати: діти, що відвідували садок, легше адаптуються в школі, вони більш посидючі на уроках, уважні до слів педагога.

2.

Ми набираємо невеликі групи – не більше 9 дітей. Це дозволяє нам приділити максимум необхідної уваги кожній дитині. На заняттях ви знайдете друзів і однодумців, навчитесь краще розуміти своє маля, його інтереси, поведінку, потреби. Більше довідаєтесь про особливості своєї дитини й особливості дітей даного віку. Дізнаєтесь, які ігри й іграшки потрібні Вашій дитині. Навчитесь більш продуктивно й грамотно використовувати ігри й іграшки у взаємодії з дитиною поза заняттями. Подаруєте маляті й собі багато яскравих, позитивних емоцій, вражень,які стануть міцною основою для успішного всебічного раннього розвитку, що дає потужний старт дитині в житті.

Наші правила

Cамостійність

Ми заохочуємо батьків брати активну участь в житті та розвитку «Посмішки». Батьки можуть бути присутніми на заняттях, для безпеки і спокою дітей. Однак важливо давати достатньо свободи дитині у виборі діяльності, особливо в час вільної гри, так як ми практикуємо методики Монтессорі. Під час гри та навчання вашим малюкам буде цікаво і комфортно.

Дисципліна

Вихователі «Посмішки» відповідають за підтримання порядку в класі. Вихователі мають право вимагати дотримання дисципліни в дітей, які заважають навчальному процесу і завдають шкоди іншим. «Посмішка» має строгу політику проти застосування тілесних покарань і буде ставитись до Ваших дітей з гідністю і повагою.

Пунктуальність

Важливо, щоб дитина приходила на заняття вчасно. Якщо батьки залишають дитину в групі, то вони, чи інші дорослі, яким дозволено забирати дитину, мають прийти вчасно на закінчення заняття. Якщо Ви прийшли раніше, зачекайте, будь ласка за дверима, щоб не відволікати дітей від заняття.